wtorek, lutego 21, 2006


Ostatnio spodobały mi się robótki z użyciem koralików nawleczonych na włóczkę. A oto moja nowa czapka Odessa. Wzór wziełam z Magknits. zużyłam na nią 50 gram poliakrylu i 88 koralików o rozmarze 4 mm.


Drugi projekt to biała bluzeczka z takimi samymi koralikami. Do jej zrobienia używam kordonka snechurki (podwójnej nitki). Inspiracją do niej jest wzór na clapotis, który przystosowałam do swoich potrzeb.

Co do bolerka to chyba je spruje , ponieważ efekt nie spełnił moich oczekiwań. Plecy wyszły za długie. ma falbanę przy dekolcie nabrałam za mało oczek i wkurzają mnie rękawy jak skrzydła nietoperza. Poza tym wzór pogrubia optycznie przedramiona, a figury modelki nie posiadam.

4 komentarze:

 1. Hallo Aniu!
  Znów jestem on-line :o)) Odessa wygląda śliczniutko. Uśmiecham się do Ciebie o wzór clapotisa, intryguje mnie ten ukośno-żlebiasty ścieg. Pozdrawiam.
  Aha, zostawiam nowe namiary. Pa

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj, Aniu! Do Twojego bloga trafiłam z bloga Ali. Jak to cudownie, że też piszesz o swoich robótkach :o))). Widzę, że robisz clapotisa! Tajemnicę tej dziwnej dzianiny zgłebiałan z Alą jakiś czas temu, hehehehehe. Ale wydaję się, że jest to rzecz nad wyraz praktyczna. Pozdrawiam i zapraszam do siebie.
  Ela

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy10:43 AM

  Nice colors. Keep up the good work. thnx!
  »

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy12:59 AM

  Nice colors. Keep up the good work. thnx!
  »

  OdpowiedzUsuń