piątek, czerwca 22, 2012

Olive i rozdawajka u Patchwork-Oase.com

Dziękują bardzo wszystkim za życzenia urodzinowe! Trochę się podbudowałam psychicznie :-)Aby tym razem zaspokoić potrzeby Odwiedzaczy-Drutujących zamieszczam dzisiaj kilka zdjęć mojego ostatniego "dzieła". Sweterek zainspirowany wzorem na Olive by Helga Isager. Inspirowany, ponieważ ja głupia zapomniałam, że mam wzorek na ten sweter na komputerze, robiłam go ze zdjęć i notatek różnych osób z Ravelry ;-). Troszkę go zmodyfikowałam: obwódki zrobiłam na szydełku, a oryginalnie są robione na drutach.
Sweterek robiłam na drutach 3,5 mm. Szydełko też chyba 3,5 mm. Do jego zrobienia zużyłam bliżej nieokreśloną ilość włóczki Gloria Aniluxu oraz kawałki różnych merceryzowanych włóczek bawełnianych o grubości 125m/50 g.

A teraz o rozdawajce od Patchwork-Oase.com, którą ogłosili w związku z uruchomieniem nowej strony. Do wygrania jest aż 10 zestawów nagród! Więcej o rozdawajce dowiecie się klikając na obrazek poniżej.


3 komentarze:

  1. Wiesz, to połączenie drutów i szydełka wyszło baaaardzo ciekawie :)) Świetny sweter :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny jest :) Tchnie troszkę takim folklorystycznym klimatem :) Wykończenie szydełkowe bardzo mi się podoba i ten delikatny kolorek :)Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękny jest! Uwielbiam taki klimat, niestety na drutach to mogę się poszczycić jedynie szalem;) a teraz będę śnić o nim...no piękny:)

    OdpowiedzUsuń